Referent obchodu a marketingu

Náplň práce:

  • Komplexní organizační a administrativní podpora pro úsek obchodu/marketingu a Muzeum Olomouckých tvarůžků (MOT), zejména:
    • Příprava podkladů pro obchodní jednání, pro uzavírání smluv
    • Zajištění dílčí odborné práce na obchodním/marketingovém úseku firmy
    • Vyřizování poptávek, zasílání cenových nabídek na výrobky
    • Spolupráce na realizaci objednávek včetně jejich evidence, práce s informačním systémem QI
    • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na trhu a podpora při uvádění nových výrobků na trh
    • Spolupráce s dodavateli marketingových služeb – reklamními agenturami, agenturami pro marketingový průzkum
    • Obchodní propagace výrobků firmy – ústně i písemně
    • Spolupráce na zajištění doprovodných kulturních programů a akcí pro různé cílové skupiny návštěvníků MOT
    • Spolupráce na rozvoji úrovně MOT a služeb zákazníkům dle schváleného plánu

Požadujeme:

  • Absolvent SŠ, VŠ – marketingové obory výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Dobrá znalost práce s PC, MS Office
  • Znalost AJ – B1
  • Týmový duch
  • Vstřícný přístup k zákazníkům, dobré komunikační schopnosti
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, proaktivita
  • ŘP „B“

Nabízíme:

  • Práci na HPP, pružná pracovní doba.
  • Odborné zaškolení a nestereotypní práci.
  • Zázemí silné společnosti, s dlouhodobou tradicí (150 let).
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Benefity – příspěvek na stravování, sleva na firemní produkty, pololetní odměny, měsíční prémie, odměny za pracovní výročí, jubilea, náborový příspěvek pro stávající zaměstnance, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené.

Nástupdle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na emailvera.urbanova@tvaruzky.cz

Kontakt:

Ing. Věra Urbanová, tel. 583401235 / 731522 230, e-mail: vera.urbanova@tvaruzky.cz

240704 Pozice - Referent obchodu a marketingu